KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy zespołem ambitnych fachowców, którzy w trakcie wykonywania swojej pracy kierują się zasadą spełnienia nawet najbardziej wygórowanych potrzeb klienta. Twoje zadowolenie jest naszym celem. Poszerzamy swoje umiejętności i wiedzę, stale podwyższając poprzeczkę sobie oraz konkurencji.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Eco Serwis przygotował dla Państwa skrojoną na miarę ofertę, która spełni potrzeby domu i przedsiębiorstwa. Zajmujemy się sprzątaniem kompleksowo: posprzątamy, umyjemy okna, wypierzemy tapicerkę oraz doczyścimy stary brud na kaflach, wciąż poszerzamy zakres swoich usług, by w pełni usatysfakcjonować osoby prywatne oraz firmy. Potwierdzeniem jakości świadczonych usług pozostaje grono stałych klientów.

CZYM SIĘ KIERUJEMY?

Kierujemy się chęcią rozwoju, ambicją oraz systematycznym realizowaniem celów. Stawiamy sobie wysoko poprzeczkę, aby świadczyć usługi najwyższej jakości, na które bez dwóch zdań zasługują nasi klienci. Nieprzerwanie od rozpoczęcia działalności dążymy do bycia najlepszymi w swojej dziedzinie.

Dlaczego my?

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą, która pozostaje jednym z wyznaczników jakości naszej pracy. Eco Serwis Wrocław gwarantuje kompleksowe usługi z dojazdem do miejsca wyznaczonego przez Klienta. Priorytetem naszych działań, niezmiennie od rozpoczęcia naszej działalności pozostaje zapewnienie profesjonalnych usług czyszczenia, konserwacji, a także impregnacji wszelkiego rodzaju tkanin i materiałów. Nasi Klienci, mogą zdecydować się również na kompleksowe sprzątanie pomieszczeń lub utrzymywanie terenów zewnętrznych. Eco Serwis Wrocław to gwarancja dbałości o najważniejsze detale każdego zlecenia przy jednoczesnym zapewnieniu fachowego podejścia, opartego na zdobytej wiedzy. Nie spoczywając na laurach, wciąż poszerzamy zakres swoich kwalifikacji. Używamy jedynie sprawdzonych środków chemicznych renomowanych producentów. Posiadamy certyfikaty i referencje potwierdzające nasze doświadczenie i zadowolenie klientów. Świadczymy usługi na terenie Wrocławia i okolic.

W zakresie naszych usług, wykonywanych na terenie miasta Wrocław i pobliskich miejscowości znajdują się między innymi:

 • Pranie tapicerki meblowej
 • Pranie wykładzin i dywanów
 • Czyszczenie i impregnacja tapicerki skórzanej
 • Doczyszczanie powierzchni
 • Sprzątanie biur, wspólnot mieszkaniowych
 • Ozonowanie

NASZE UMIEJĘTNOŚCI:

 • Wykonujemy dokładne pranie i czyszczenie tapicerki meblowej;
 • Przywracamy świeżość i nienaganny wygląd dywanom i wykładzinom ;
 • Fachowo czyścimy i impregnujemy tapicerkę skórzaną;
 • Doczyszczamy powierzchnię, zwracając jej blask i dawny wygląd;
 • Profesjonalnie ozonujemy z zachowaniem europejskich standardów;
 • Podejmujemy zlecenia, których inni się nie podjęli.

Nasza oferta wzbudziła Twoje zainteresowanie?

Zadzwoń: +48 798 798 773

Borykasz się z jednym z problemów, na który znamy receptę? Pozwól, że pomożemy Ci uporać się z nim w pełni profesjonalnie. Zapraszamy do kontaktu z jednym z naszych pracowników, który z przyjemnością posłuży swoją wiedzą i doświadczeniem. Eco Serwis, to niepodważalna jakość, na którą zasługujesz!

Call Now Button