czyszczenie kanapy Wrocław, pranie kanapy Wrocław, pranie sofy Wrocław

Czyszczenie kanapy Wrocław, pranie kanapy Wrocław, pranie sofy Wrocław

Eco Serwis to firma stworzona z pasji do dbałości o detale. Naszym Klientom, oferujemy: czyszczenie kanapy Wrocław, pranie kanapy Wrocław, pranie sofy Wrocław , tapicerki meblowej i samochodowej.

 Jako doświadczeni miłośnicy czyszczenia tapicerek, poprzez wykonywanie swoich obowiązków, pozwalamy na osiągnięcie doskonałej kondycji Twoich mebli, przywracając im dawny blask. Gwarantujemy, że przy naszej pomocy, pozbędziesz się również niewidocznych bakterii, które do tej pory mogły powodować nieprzyjemny zapach.

W ramach usług wykonujemy czyszczenie kanap, sof, narożników, foteli, krzeseł i wnętrza pojazdu na terenie miasta Wrocław i okolic. Rekomendujemy wykonywanie regularnego czyszczenia i prania tapicerki meblowej oraz samochodowej przez profesjonalnych pracowników naszej firmy. Z nami, pozbędziesz się zapachu moczu psa i kota, usuniesz zabrudzenia, zapewniając sobie pożądane efekty prania tapicerki samochodowej i meblowej. W trosce o najlepsze efekty wizualne i ich trwałość, zalecamy ograniczenie użytkowania tapicerki do ok.12 godzin w celu jej całkowitego wyschnięcia.

Jesteś zainteresowany wykonaniem usługi u Ciebie na miejscu? Skontaktuj się z nami, a to my zajmiemy się resztą! Wykonujemy zlecenia w domu klienta, w lokalach usługowych i biurach na terenie Wrocławia i okolic. Posiadamy najwyższej jakości preparaty i profesjonalny sprzęt do czyszczenia mebli tapicerowanych, co jedynie utwierdza w przekonaniu o słuszności zaufania naszym fachowcom!

ZOBACZ POZOSTAŁE USŁUGI