czyszczenie kanapy Wrocław, pranie kanapy Wrocław, pranie sofy Wrocław

Czyszczenie kanapy Wrocław, pranie kanapy Wrocław, pranie sofy Wrocław, czyszczenie materaca Wrocław

Eco Serwis to firma stworzona z pasji do dbałości o detale. Naszym Klientom, oferujemy: czyszczenie kanapy Wrocław, pranie kanapy Wrocław, pranie sofy Wrocław, czyszczenie materaca Wrocław, pranie tapicerki Wrocław zarówno meblowej i samochodowej.

Jako doświadczeni miłośnicy czyszczenia tapicerek, poprzez wykonywanie swoich obowiązków, pozwalamy na osiągnięcie doskonałej kondycji Twoich mebli, przywracając im dawny blask. Gwarantujemy, że przy naszej pomocy, pozbędziesz się również niewidocznych bakterii, które do tej pory mogły powodować nieprzyjemny zapach.

W ramach usług wykonujemy czyszczenie kanap, sof, narożników, foteli, krzeseł i wnętrza pojazdu na terenie miasta Wrocław i okolic. Rekomendujemy wykonywanie regularnego czyszczenia i prania tapicerki meblowej oraz samochodowej przez profesjonalnych pracowników naszej firmy. Z nami, pozbędziesz się zapachu moczu psa i kota, usuniesz zabrudzenia, zapewniając sobie pożądane efekty prania tapicerki samochodowej i meblowej. W trosce o najlepsze efekty wizualne i ich trwałość, zalecamy ograniczenie użytkowania tapicerki do ok.12 godzin w celu jej całkowitego wyschnięcia.

Czyszczenie tapicerki Wrocław – dalsze etapy

Czyszczenie tapicerki Wrocław to również usunięcie zawiesiny zabrudzeń z powierzchni obicia przy użyciu chłonnych mikrofibry, a także sprawdzenie stanu czystości tapicerki skórzanej. Kolejnym krokiem będzie wykorzystanie wybranego środka konserwującego i jego aplikacja. Nadszedł czas na sprawdzenie wykonanego zadania przez klienta i odbiór usługi.

Stawiaj wyłącznie na profesjonalizm w przypadku czyszczenia tapicerki we Wrocławiu. Wybierz profesjonalistów, jeśli zależy Ci na najwyższej jakości wykonywanej usługi. Zawodowo zajmujemy się przywracaniem skórze piękna, gładkości i wyjątkowego zapachu. Zamów czyszczenie i impregnację tapicerki skórzanej we Wrocławiu już teraz!

ZOBACZ POZOSTAŁE USŁUGI