Jesteś zarządcą budynku? A może chcesz zaproponować na zebraniu wspólnoty mieszkaniowej możliwość sprzątania przez firmę zewnętrzną? Z Eco Serwis to prostsze niż myślisz. Dzięki nam możesz liczyć na zachowanie najwyższego poziomu czystości, schludności i komfortu mieszkańców oraz ich gości. Dzięki temu nie musisz obawiać się o zanieczyszczenia i przenoszenie drobnoustrojów wśród mieszkańców. Skorzystaj teraz z indywidualnie przygotowanej oferty dla wspólnot mieszkaniowych, aby dowiedzieć się więcej. Wybierz Eco Serwis i zadbaj o czystość na terenie Wrocławia i okolic.

 

Sprzątanie klatek schodowych

Bez względu na to, jakim budynkiem mieszkalnym zarządzasz. Jako jego zarządca bierzesz odpowiedzialność za czystość na klatce schodowej. Właśnie dlatego nie możesz pozwolić sobie na to, aby w ciągu tygodnia na schodach panował bałagan i nieporządek. Wspólnie ze wspólnotą mieszkaniową wybierzcie współpracę z Eco Serwis na indywidualnie dopasowanych warunkach. W ten sposób bez większych przeszkód zadbanie o swoje wspólne bezpieczeństwo, zdrowie i jeszcze lepsze samopoczucie.

Dlaczego sprzątanie klatki schodowej powierzyć Eco Serwis?

  • Dbamy o sprawne wykonywanie swoich zadań
  • Wykorzystujemy profesjonalne środki chemiczne
  • Posiadamy nowoczesne zaplecze techniczne
  • Dostosowujemy swoje możliwości do nowoczesnego budownictwa, kamienic, bloków
  • Dbamy o trawniki, place zabaw, wiaty śmietnikowe, garaże
  • Szczególną uwagę zwracamy na utrzymania ładu i porządku w najczęściej obleganych miejscach wspólnoty mieszkaniowej
  • Dysponujemy zespołem wykwalifikowanych pracowników z zakresu utrzymania czystości i dezynfekcji

Sprzątanie klatek schodowych we Wrocławiu

Powierz sprzątanie klatek schodowych, garaży, trawników, placów zabaw i wiat śmietnikowych profesjonalistom. Wybierz wiedzę i doświadczenie Eco Serwis i doprowadź do ładu i porządku swoją wspólnotę mieszkaniową we Wrocławiu. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami i uzyskaj niezbędne informacje już teraz.

ZOBACZ POZOSTAŁE USŁUGI