KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy zespołem ambitnych fachowców, którzy w trakcie wykonywania swojej pracy kierują się zasadą spełnienia nawet najbardziej wygórowanych potrzeb klienta. Twoje zadowolenie jest naszym celem. Poszerzamy swoje umiejętności i wiedzę, stale podwyższając poprzeczkę sobie oraz konkurencji.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?

Eco Serwis przygotował dla Państwa skrojoną na miarę ofertę, która spełni potrzeby domu i przedsiębiorstwa. Zajmujemy się sprzątaniem kompleksowo: posprzątamy, umyjemy okna, wypierzemy tapicerkę oraz doczyścimy stary brud na kaflach, wciąż poszerzamy zakres swoich usług, by w pełni usatysfakcjonować osoby prywatne oraz firmy. Potwierdzeniem jakości świadczonych usług pozostaje grono stałych klientów.

CZYM SIĘ KIERUJEMY?

Kierujemy się chęcią rozwoju, ambicją oraz systematycznym realizowaniem celów. Stawiamy sobie wysoko poprzeczkę, aby świadczyć usługi najwyższej jakości, na które bez dwóch zdań zasługują nasi klienci. Nieprzerwanie od rozpoczęcia działalności dążymy do bycia najlepszymi w swojej dziedzinie.

Cześć jestem Szymon i to ja założyłem firmę Eco Serwis. Jak to się stało, że zająłem się praniem tapicerki? Posłuchajcie!

Wszystko zaczęło się 12 lat temu – kiedy po imprezie kanapa w wynajmowanym mieszkaniu wyglądała tragicznie, a za niecały miesiąc miałem oddać to mieszkanie z powodu przeprowadzki w inne miejsce. Nie miałem kasy, więc zależało mi na zwrocie kaucji. Nietrudno domyślić się, że kanapa musiała wyglądać jak sprzed imprezy. Zamówiłem firmę, która przyjechała i wyprała kanapę, lecz po wyschnięciu kanapa wyglądała tak samo tragicznie, jak przed praniem, a tapicerka schła prawie 3 dni. Wtedy musiałem spać na podłodze, bo nie miałem osobnej sypialni z wygodnym łóżkiem.

Pomyślałem sobie, że źle trafiłem, zamówiłem więc kolejną firmę, po której było już trochę lepiej, ale tylko trochę i tym razem usłyszałem, że nic się więcej nie da zrobić. Wcześniej podpatrzyłem trochę, co robili pracownicy zamówionych przeze mnie firm, sam poczytałem też na ten temat w Internecie, więc postanowiłem wypożyczyć odkurzacz i zrobić to samemu. Po moim czyszczeniu też nie wyszło to super, lecz gdy pranie powtórzyłem 3-krotnie, zaczynało to choć trochę przypominać kanapę sprzed imprezy, a ja załapałem wtedy pralniczego bakcyla.

Co prawda i tak zostały na niej plamy i teraz nie podpisałbym się pod tą robotą, lecz było ich tylko kilka i w miejscach, w których mogłem położyć poduszkę lub dwie, no może trzy, nieważne… Najważniejsze, że właściciel się śpieszył przy odbiorze mieszkania i nie sprawdził, co kryje się pod ładnie ułożonymi poduszkami. Tak swoją drogą, to była impreza, która jak się okazuje, zmieniła moje życie zawodowe…

Od tego czasu minęło wiele lat, a ja zmieniłem już kilkukrotnie sprzęt na coraz to nowszy oraz bardziej wydajny. Dzięki niemu Eco Serwis może osiągać lepsze rezultaty prania. W międzyczasie odbyłem kilkanaście szkoleń, przetestowałem kilkadziesiąt środków do prania tapicerki i nadal testuje nowości pomimo tego, że większość z nich okazuje się bezużyteczna, a ich wspaniałość kończy się na opisie producenta, to warto wydawać pieniądze na takie niewypały, by trafić na perełkę choć raz na kilka lat.

Przede wszystkim te 12 lat dało mi doświadczenie, które teraz owocuje. Popełnione wcześniej błędy, ciągle niezaspokojona ciekawość nowinek technicznych na temat tej branży, głównie nabyta z zagranicznych portali oraz firm szkoleniowych z Wielkiej Brytanii i USA (między innymi Woolsafe, IICRC, ISSA), gdzie rynek prania tapicerki oraz wykładzin jest rozwinięty do niewyobrażalnych w Polsce rozmiarów. To właśnie opieranie swojej wiedzy na nowinkach, pochodzących z rynków, będących co najmniej kilka lat świetlnych przed naszym, pozwala osiągać rezultaty nieosiągalne dla większości firm w tej branży…

Call Now Button