Jak usunąć plamy z kawy lub czerwonego wina?

Jak usunąć plamy z kawy lub czerwonego wina?

Chwila nieuwagi i Twoja tapicerka została poplamiona kawą lub winem? Nic się nie martw. Z nami poradzisz sobie i rozwiążesz ten problem. Wielu z nas lubi swoje spokojne wieczory, kiedy możemy usiąść przed telewizorem na swojej wygodnej kanapie z kubkiem gorącej kawy lub lampką winą. Co, jeśli ten wyczekiwany moment zostanie przerwany przez nieumyślne wylanie napoju na sofę? Przede wszystkim w takie sytuacji liczy się czas. Jeśli chcesz pozbyć się plam i doprowadzić do tego, aby Twoja tapicerka wyglądała, jak nowa – działaj. Pranie tapicerki pod okiem profesjonalistów? To prostsze niż myślisz!

#1 Panika nie jest dobrym doradcą

Nie panikuj! Nie jesteś pierwszą osobą, której przydarzyła się taka sytuacja. Dzięki naszym sposobom znajdziesz sposób na usunięcie przypadkiem powstałych plan. Odłóż kubek/kieliszek. Przynieść ręcznik papierowy lub papier toaletowy.

#2 Ręcznik papierowy wchłonie nadmiar płynu

Rozlany płyn usuniesz przez położenie na plamie ręcznika papierowego lub papieru toaletowego. Jeśli jednokrotna czynność nie przynosi efektów, powtórz ją kilkukrotnie tak, aby wchłonąć płyn, który poplamił tapicerkę.

#3 Zastosuj metodę tamponowania

Kiedy nadmiar rozlanego płynu został już zebrany, najwyższa pora na zastosowanie tamponowania, usuwanie nadmiaru płynu poprzez delikatne dociskanie i odrywanie czystego, białego ręcznika z usuwaniem plamy. Nadmiar cieczy zbieraj do momentu, aż osuszysz tapicerkę.

Usunięcie plam do wina lub kawy z tapicerki. Pranie kanapy Wrocław - krok po kroku

Podczas usuwania plam z tapicerki kanapy nigdy nie stosuj pocierania lub rozcierania. W ten sposób możesz tylko powiększyć plamę, a z pewnością chcesz tego uniknąć. Wyżej wskazane rozwiązania ułatwią Ci usunąć plamę w całości. Twoja rola się na tym kończy. Pozostaje Ci tylko złapać za telefon, wybrać firmę i umówić się na pranie tapicerki we Wrocławiu lub okolicy. Twoje prawidłowe zachowanie już na samym początku, pozwoli na skuteczne działania profesjonalnej firmy zajmującej się praniem tapicerki kanapy.

Co prawda na rynku dostępne są odplamiacze. Niemniej jednak marketowe odpowiedniki substancji mogą zazwyczaj tylko zaszkodzić, a nie pomóc w usuwaniu plam. Jeśli nie dysponujesz odpowiednich sprzętem, który zapewni usuwanie plamy oraz właściwych detergentów i możliwości na wypłukanie miejsca tapicerki, możesz doprowadzić do utrwalenia plamy. Skontaktuj się z profesjonalną firmą, która zajmuje się usuwaniem plam z tapicerki od kawy lub wina na terenie Wrocławia i okolicy.

Call Now Button